سیاحتی و زیارتیهتل فرهنگ و هنر مشهد

هتل فرهنگ و هنر از نگاه تصویر

مشهد هتل

مشهد هتل

مشهد هتل
مشهد همایش

مشهد همایش

مشهد همایش
مشهد اتاق 01

مشهد اتاق 01

مشهد اتاق 01
مشهد 03

مشهد 03

مشهد 03
مشهد پانو 01

مشهد پانو 01

مشهد پانو 01

هتل فرهنگ و هنر مشهد

هتل فرهنگ و هنر در مشهد اداره کل پشتیبانی برای اقامت در مشهد مقدس برای کارکنان رسمی و پیمانی و قراردادی و بازنشسته در حوزه ستادی و استانی ،هتل فرهنگ و هنر را  در نظر گرفته است .این هتل در سال 91 افتتاح گردید که موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر نسبت به ساخت و تجهیز و راه اندازی آن جهت استفاده کارکنان وزارت متبوع اقدام نمود . این هتل با پتانسیل 12000 نفر معادل 3000 کارمند قابلیت پذیرش را دارا می باشد که 60 درصد آن به کارکنان استان ها و 40 درصد آن به کارکنان ستاد اختصاص داده شده است . این در صد در استان شامل ها 1800 نفر و در ستاد شامل 1200 نفر از کارکنان می باشد .

 

 مشهد مقدس دومین کلان شهر مذهبی جهان از هزار ه ها  و  قرون گذشته  یادگارهای بس افتخار آفرین از پیشینه ای پربار داشته و این مهم با وجود مجمع پاک و شریف ثامن الجج حضرت علی بن موسی الرضا به مانند نگینی درخشان در عالم تشیع و به عنوان پایگاه معارف دینی و رضوی تجلی دیگری یافته است .

هتل فرهنگ  و هنر مشهد

(تأسیس سال 1392)  واقع در خیابان رازی، دارای 2 رستوران مجزا با ظرفیت 250 نفر  و  پارکینگ، اینترنت و .... می باشد. اتاقهای این هتل مجهز به کلیه امکانات رفاهی از قبیل سرویس بهداشتی، حمام، یخچال، تلویزیون، سیستم سرمایش و گرمایش و تلفن می باشد.

 

مدیریت هتل فرهنگ و هنر:

 شماره تماس: 58- 05138552050


 ...........................................................................................................................

اتاق های این هتل نیز با ظرفیت حداکثر 200 نفر  به صورت  3،2،1 تخته معمولی، 2،3 تخته vip و کانکت روم 4، 5، تخته سوئیت آماده پذیرش زائرین گرامی میباشد. از دیدنی های داخل شهر مشهد و اطراف آن می توان به موارد زیر  اشاره نمود:

اماکن زیارتی:

مسجد گوهرشاد، مسجد هفتاد ودو تن، مصلی طرق و از دیگر مراکز دیدنی شهر مشهد می توان به موزه های آستان قدس رضوی که خود شامل چندین موزه است و نیز  مجموعه سرزمین موج های آبی به عنوان  بزرگترین پارک آبی سرپوشیده اشاره کرد.

اماکن باستانی:

از سناباد و توس قدیم آثار تاریخی زیادی بر جای نمانده است  (هم اکنون شهر توس در حال بازسازی است)  چهار طاقی باز هور از قدیمی ترین بناهای موجوددرمحدوده شهر است که زمان ساخته شدنش را قرن سوم میلادی تخمین می زنند.

اماکن تاریخی:

آرامگاه نادرشاه، آرامگاه فردوسی، ایستگاه راه آهن پارک ها ، پارک کوهسنگی، پارک و شهر بازی ملت، کوهستان پارک شادی، باغ وحش و پارک جنگلی وکیل آباد.

ییلاقات:

شاندیز و طرقبه، زشک، نغندر، جاغرق، منطقه ییلاقی خورد قزلق و منطقه ییلاقی سررود در شمال غربی مشهد، چالی درره، پارک دیدنی فریزی، سدارداک، هفت حوض، چشمه گیلاس، چشمه گراب

مراکز خرید:

مجتمع تجاری پروما، بازار رضا، بازار بین المللی، بازار خیام، مجتمع آلستون ، مجتمع تجاری الماس شرق، مجتمع تجاری وصال، بازار بعثت طرقبه