صفحه اصلیسئوالات متداول

کاربر گرامی ، لطفا ابتدا سئوالات متداول زیر را مطالعه نمائید

 در صورتی که سئوالات شما برطرف نشد می توانید

از طریق ارسال پیامک به شماره 100038512

موضوع را با ما در میان بگذارید

 

سئوالات متداول

در صورتیکه کارت سفر اینجانب مفقود گردد چه اقدامی باید نمود ؟

می بایست ضمن مراجعه و یا تماس با واحد خدمات الکترونیک ، شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت را اخذ نموده و با همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر به یکی از شعب بانک سامان مراجعه نمود .

لازم بذکر است پس از تکمیل فرم های مربوطه کارت جدید صادر و به شعبه درخواست دهنده ارسال می گردد .

نکته1 : کلیه مبالغی که در کارت قبلی وجود داشته به کارت جدید منتقل می گردد

نکته2 : می بایست شماره 16 رقمی بر روی کارت جدید را در اولین فرصت به واحد خدمات الکترونیک اطلاع دهید . در غیر اینصورت کارت جدید در سیستم ثبت نشده و برای شارژهای بعدی توسط وزارت متبوع دچار مشکل خواهید شد .

در صورت مفقود شدن رمز کارت سفر چه اقداماتی باید نمود ؟

می بایست با کارت شناسایی معتبر به یکی از شعب بانک سامان مراجعه و پس از تکمیل فرم های مربوطه رمز جدید را از مسئولین شعبه اخذ نمایید 

در صورت مفقود شدن کارت کتاب چه اقدامی باید نمود ؟

می بایست ضمن مراجعه و یا تماس با واحد خدمات الکترونیک ، شماره 16 رقمی درج شده بر روی کارت را اخذ نموده و با همراه داشتن مدرک شناسایی معتبر به بانک صادرات شعبه کالج (واقع در خیابان انقلاب ، زیر پل کالج) مراجعه و درخواست صدور کارت جدید را تحویل مسئولین شعبه مذکور نمایید 

بدیهی است پس از صدور کارت جدید ، می بایست مجددا به شعبه مذکور مراجعه و با همراه داشتن کارت شناسایی نسبت به اخذ آن اقدام نمایید 

نکته1 : کلیه مبالغی که در کارت قبلی وجود داشته به کارت جدید منتقل می گردد

 

نکته2 : می بایست شماره 16 رقمی بر روی کارت جدید را در اولین فرصت به واحد خدمات الکترونیک اطلاع دهید . در غیر اینصورت کارت جدید در سیستم ثبت نشده و برای شارژهای بعدی توسط وزارت متبوع دچار مشکل خواهید شد .

بمنظور ثبت شماره تلفن همراه و دریافت اخبار رفاهی از طریق پیام کوتاه (SMS) چه اقدامی باید نمود ؟

شما می بایست نام و نام خانوادگی ، محل خدمت و نوع استخدام خود را به شماره 100038512 ارسال و یا از طریق صفحه نخست همین سایت اقدام به ثبت شماره همراه خود نمایید

اینجانب جدیدا به وزارت متبوع منتقل گردیده و هیچکدام از کارتهای همکاران (سفر ، کتاب و ... ) را ندارم . چگونه می توان نسبت به اخذ آنها اقدام نمود ؟

هیچگونه اقدامی از سوی شما لازم نمی باشد . در هر زمان که مقرر شد تا کارت همکاران وزارت متبوع شارژ گردد ، بصورت خودکار انواع کارتهای خدمات الکترونیک از جمله سفرکارت ، کارت کتاب ، بن کارت خدمات رفاهی و ... برای شما صادر و شارژ خواهد شد.

کارت سفر همکارانی که در استان حضور دارند از چه طریقی شارژ می گردد؟

با توجه به تخصیص اعتبارات هر استان لذا کلیه کارتهای سفری که به همکاران استانی تحویل گردیده ، می بایست از طریق اداره کل همان استان شارژ گردد و وزارت متبوع هیچگونه تعهدی در این خصوص نخواهد داشت .

لازم بذکر است همکاران محترم بمنظور بهره مندی از تخفیف سفرکارت می توانند در هنگام مسافرت بجای پرداخت نقدی به هتل ها و مراکز اقامتی ، هزینه سفر خود را به سفرکارت خود انتقال داده و ضمن بهره مندی از تخفیف های مربوطه با استفاده از سفر کارت هزینه خود را تسویه نمایند.